About

Toyota Solutions Academy


Pro účast je nutná registrace zde: https://tsa.toyotamh.cz/. Srdečně Vás zveme na první ročník Toyota Solutions Academy tentokráte do Plzeňské Prazdroje. Nabídneme Vám možnosti optimalizace Vašich logistických provozů metodou změn. Formou konzultačních bloků získáte přehled a postupu v oblastech: Automatizace, Štíhlá logistika, Smart Trucks, Modulární li-iony, Bezpečnost

Toyota Solutions Academy qr code(scan to join event)
Get the best experience with app!

This event is using Eventee - an event app with the most user-friendly environment. Check it out and enjoy how super intuitive it is. Everything about the event at one place - you are going to love it!

download on app storedownload on google play

Speakers


Aleš Hušek
Aleš Hušek Manažer logistických řešení at Toyota Material Handling CZ s.r.o.
Jaroslav Míka
Jaroslav Míka Konzultant logistických řešení at Toyota Material Handling CZ s.r.o.
Petr Panáček
Petr Panáček Telematics & Advisory services manager at Toyota Material Handling CZ s.r.o.
Ing. Jan Kohák
Ing. Jan Kohák Produktový manažer WH at Toyota Material Handling CZ s.r.o.
Ing. Marcel Pavelka, IEn.
Ing. Marcel Pavelka, IEn. Jednatel a projektový manažer at API - Akademie produktivity a inovací, s.r.o.

Schedule


Rooms
Sál Pilsner Urquell (PU) - Automatizace

09:00

10:00

11:00

12:00

Úvodní slovo managementu

09:00 - 09:10
Aleš Hušek

Automatizace - skupina A1, A2

09:15 - 10:00
Aleš Hušek

Automatizace - skupina B1, B2

10:00 - 10:45
Aleš Hušek

Automatizace - skupina C1, C2

11:00 - 11:45
Aleš Hušek

Automatizace - skupina E, D

11:45 - 12:30
Aleš Hušek
Zelený salonek - Štíhlá logistika

09:00

10:00

11:00

12:00

Štíhlá logistika - skupina E

09:15 - 10:00
Ing. Marcel Pavelka, IEn.

Štíhlá logistika - skupina A1

10:00 - 10:45
Ing. Marcel Pavelka, IEn.

Štíhlá logistika - skupina B1

11:00 - 11:45
Ing. Marcel Pavelka, IEn.

Štíhlá logistika - skupina C1

11:45 - 12:30
Ing. Marcel Pavelka, IEn.
Sál Školy čepování - Bezpečnost

09:00

10:00

11:00

12:00

Bezpečnost - skupina C1, C2.

09:15 - 10:00
Jaroslav Míka

Bezpečnost - skupina E, D

10:00 - 10:45
Jaroslav Míka

Bezpečnost - skupina A1, A2

11:00 - 11:45
Jaroslav Míka

Bezpečnost - skupina B1, B2

11:45 - 12:30
Jaroslav Míka
Zlatý salonek - Li-ion

09:00

10:00

11:00

12:00

Li-ionové technologie - skupina D

09:15 - 10:00
Ing. Jan Kohák

Li-ionové technologie - skupina A2

10:00 - 10:45
Ing. Jan Kohák

Li-ionové technologie - skupina B2

11:00 - 11:45
Ing. Jan Kohák

Li-ionové technologie - skupina C2

11:45 - 12:30
Ing. Jan Kohák
Červený salonek - Smart Trucks

09:00

10:00

11:00

12:00

Smart Trucks - skupina B1, B2

09:15 - 10:00
Petr Panáček

Smart Trucks - skupina C1, C2

10:00 - 10:45
Petr Panáček

Smart Trucks - skupina E, D

11:00 - 11:45
Petr Panáček

Smart Trucks - skupina A1, A2

11:45 - 12:30
Petr Panáček
Individuální konzultace

09:00

10:00

11:00

12:00

Individuální konzultace

09:15 - 12:30

Map


Eventee - Your event buddy

Official App

Free - Google Play

Get it