Loading...
Noc vzdělávání 2021

Noc vzdělávání 2021

7 April, 2021


Ponořte se s námi do hlubin českého vzdělávání.

Schedule



Rooms
Aula

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

Zahájení a diskuze s ministrem školství

14:20 - 14:55

Jak na tvořivost?

15:00 - 15:50
Petra Šobáňová

Kontroverzní témata ve výuce dějepisu

16:00 - 16:50
Milan Hes

Kreativní metody reflexe

17:00 - 17:50

Didaktický rozbor filmu Fakjů pane učiteli

19:00 - 19:50
Daniel Pražák
Posluchárna

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

O syndromu vyhoření

15:00 - 15:50
Tomáš Komárek

Jak podpořit tvořivost dětí (a nemuset v hodině říci ani slovo)

16:00 - 16:50
Tomáš Kováč

Slabá místa ve výuce dějepisu

17:00 - 17:50
Matěj Ondřej Havel

Rozvoj myšlení na bázi her - Accelium School

18:00 - 18:50

Čtenářská dílna

19:00 - 19:50
Kamila Zemanová Stieberová

Occupancy: 60 / 60

Třída

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

Sni v básni aneb čtenářská lekce s využitím poezie

15:00 - 15:50

Occupancy: 25 / 25

Karty Bezrákosky jako nástroj řešení kázeňských problémů

16:00 - 16:50
Miroslav Jurčík

Occupancy: 25 / 26

Atlas, jak ho možná neznáte, aneb tipy do výuky NEJEN zeměpisu

17:00 - 17:50
Laboratoř

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

Badatelství jako styl výuky

15:00 - 15:50
Václav Fiala

Online únikovka - hravá pomůcka do výuky

16:00 - 16:50
Martin Chomča

Umění musí žít aneb za každým kreativním žákem stojí alespoň jeden osvícený pedagog

17:00 - 17:50
Irena Pohl Houkalová
Ateliér

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

Hudba jako prostředek (nejen) ve výuce jazyků

15:00 - 15:50
Kateřina Štroblová

Sexuální výchova na školách

16:00 - 17:30

Occupancy: 33 / 33

Tradiční digitální nástroje netradičně

18:00 - 18:50
Bohuslav Hora
Kabinet

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

Animované filmy Madagaskar ve výuce

15:00 - 15:50
Michaela Hřavová

Building brave speakers

16:00 - 16:50
Bronislav Sobotka

Jak nevypustit duši v době koronavirové

17:00 - 17:50
Marie Salomonová

Digitální kompetence v angličtině na 1. stupni

18:00 - 18:50
Monika Vacková

Occupancy: 21 / 24

Sborovna

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

Podané ruce: Co dělat, když...

17:00 - 17:50

Z fakulty přímo do třídy, aneb druhým rokem učitelkou

18:00 - 18:50
Sabina Trčková
Live-stream

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

Live-stream Jak na tvořivost?

15:00 - 15:50
Petra Šobáňová

Live-stream Kreativní metody reflexe

17:00 - 17:50

Live-stream Tradiční digitální nástroje netradičně

18:00 - 18:50
Bohuslav Hora

Speakers


Tomáš Čakloš
Kateřina Štroblová
Tomáš Komárek
Pavlína Loňková
Václav Fiala
Ondřej Ling
Robert Plaga
Petra Blažková
Tamara Valešová
Matěj Ondřej Havel
Sabina Trčková
Petra Šobáňová
Milan Hes
Miroslav Jurčík
Kamila Zemanová Stieberová
Tomáš Kováč
Martin Chomča
Melanie Reaves
Bohuslav Hora
Daniel Pražák
Ivana Pechová
Michaela Hřavová
Irena Pohl Houkalová
Karen Ventura-Kalen
Bronislav Sobotka
Monika Vacková
Marie Salomonová
Jiřina Hrbáčová
Nela Faltusová
Lucie Ingrová
Kateřina Lichtenberková
Vladislav Leško
Eventee logo
Eventee - Your Event Buddy

Official app

Free - Google Play

Get it